Płatność za wesele

wpis w: Informacje | 0

Płatność za weseleKoszty ponoszone przez pana młodego / rodzinę pana młodego. Choć panna młoda ponosi mnóstwo wydatków, na niemniejszą ilość narażony jest pan młody.

Wśród nich znajduje się strój pana młodego, zatem garnitur, frak, czy inny rodzaj oficjalnego stroju, z dopasowanymi butami i innymi elementami, które pan młody dołączyć chce lub musi do swojego ubioru (chociażby spinki).

Narzeczeni i ich dylematy

Jako że panna młoda płaciła za koszulę – pan młody płaci za ślubny bukiet, który oczywiście wybiera panna młoda). Kolejnym kosztem pokrywanym przez pana młodego są obrączki, które są jednym z najważniejszych elementów całej uroczystości ślubnej. Przyjęło się, iż obrączki wybierane są wspólnie przez państwa młodych, lecz to na barkach przyszłego męża spoczywa obowiązek zapłacenia za ten element. W gestii pana młodego leży kolejno także: opłacenie orkiestry, zespołu muzycznego lub DJ-a, a zatem zadbanie o oprawę muzyczną. O ile rodzaj muzyki, jaka towarzyszyć będzie przyjęciu weselnemu zależy od obojga państwa młodych, o tyle pokrycie kosztów leży po stronie pana młodego. Kolejny koszt, o którym już wspominaliśmy wcześniej to napoje oraz alkohol, wynajęcie samochodu ślubnego oraz autokaru, busa, czy taksówek dla gości.

A wszystkie przygotowania wieńczy podróż poślubna…

Na koniec zaś pan młody zadbać musi o podróż poślubną i opłacić wyjazd wraz z małżonką w wymarzone miejsce, w którym oboje wypoczną, jako świeżo poślubiona para. Mając na uwadze tak ważne kwestie znacznie łatwiej będzie podjąć ostateczną decyzje. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej w temacie, to warto zajrzeć na strony internetowe, na których to dana tematyka jest poruszana. W ten sposób możliwe będzie znaczące zaoszczędzenie czasu, co bez wątpienia dla wielu osób jest kluczowe. Zdając sobie sprawę z tak ważnych dla nas kwestii wpłyniemy na poprawę stanu naszej wiedzy w kwestii podziałów finansów za wesele. Jeżeli poszukujesz porad w temacie, to warto zajrzeć na strony internetowe podejmujące daną tematykę. To dzięki nim możliwe będzie dokonanie dobrego i sprawdzonego rozwiązania.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *