Follow Us

Dulux kolory świata – niebanalna kolekcja

Dalekie podróże inspirują, bawią i wzruszają dostarczają przeżyć i generują wspaniałe wspomnienia. Dzięki inspirowanym najdalszymi zakątkami farbom Dulux Kolory Świata możemy przenieść się gdzie tylko poniesie nas wyobraźnia. Nasycone odcienie rodem z Włoch czy Hiszpanii, stonowane, skandynawskie błękity i szarości? Farby Dulux to często dość zaskakujące, bardzo świeże i oryginalne barwy. Samo przeglądanie katalogu inspiruje i przywodzi na myśl nowe, całkiem odmienne wystroje. Warto dać się natchnąć, szczególnie przed planowanym remontem.

Trwałe i wytrzymałe

Seria Kolory Świata stale ewoluuje i zmienia się. Poszerzana o nowe odcienie i całe ich linie, stale nadąża za modą i trendami obowiązującymi na rynku wnętrzarskim. Farby Dulux Kolory Świata to farby lateksowe, z dużym dodatkiem żywicy. Dzięki temu doskonale nadają się do malowania kuchni i łazienek, a więc pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza. Zwyczajne farby akrylowe niestety nie trzymają się na takich ścianach zbyt dobrze – mogą odpadać i tracić kolory. Dulux zatroszczył się o najwyższą trwałość swoich produktów – farby lateksowe można także w razie potrzeby przetrzeć wilgotną szmatką.

Dziesiątki odcieni

Głównym, niezaprzeczalnym atutem serii Kolory Świata jest mnogość odcieni. Coś dla siebie znajdą tutaj nie tylko wielbiciele klasycznych, jasnych barw. W kolekcji nie brakuje także farb o bardzo mocnych, ciemniejszych odcieniach, takich jak ciemne szarości (a nawet grafity), czerwienie, granaty. Bardzo dobrze prezentują się też połączenia barw o różnych nasyceniach – w obrębie całej kolekcji znajdują się osobne serie inspirowane konkretnym zakątkiem świata.

Niewielka próbka

Dla niezdecydowanych Dulux przygotował także nieduże próbniki z pędzelkami. To pojemniczki gotowej farby o niewielkich pojemnościach i w niskich cenach. Ich użycie pozwala zobaczyć, jak w rzeczywistości prezentuje się dana farba na ścianie, która będzie nią docelowo pokryta. Dzięki próbkom farb można łatwo uniknąć kupienia dużego pojemnika farby o nieodpowiednim odcieniu.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz