Follow Us

Informacje o leasingu aut, które mogą się przydać

Informacje o leasingu aut, które mogą się przydać

W wielu firmach do codziennego ich funkcjonowania niezbedny jest samochód. Nie wszystkich właścicieli firm (szczególnie tych rozpoczynajacych działalność) jest stać na sfinansowanie zakupu nowego samochodu. Wyjściem z patowej sytuacji moze być leasing auta. To rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne. Leasing stał się bardzo dużą konkurencją dla bankowych kredytów.

Gdzie można zawrzeć umowę leasingową?

Leasing aut to rozwiązanie, ktore pojawiło się w naszym kraju już jakiś czas temu. Firm, ktore zajmują się leasingiem działa wiec całkiem sporo. Są wśród nich zarówno mało znane firmy, jak i takie jak Santander Consumer Multirent – spółka ciesząca się dużym uznaniem. Oferta przygotowana przez SCM obejmuje także leasing aut używanych. Wiek używanego samochodu, który przedsiębiorca ma zamiar wziąć w leasing nie powinien przekraczać 8 lat, najlepiej, aby auto miało od 3 do 5 lat. Warunki umowy leasingowej są w Santander Consumer Multirent naprawdę bardzo dla przedsiębiorców korzystne. Formalności trwają bardzo krótko, decyzja zapada błyskawicznie. Do tego SCM specjalizuje się w wyjątkowo dla firm korzystnym leasingu operacyjnym. Korzyścią dla firm, ktore go wybiorą jest możliwość wliczenia w koszty prowadzonej działalności rat leasingowych i to już od czynszu inicjalnego, czyli od pierwszej dokonanej wpłaty.

Informacje o leasingu aut, które mogą się przydać

Do jakich firm skierowana jest oferta?

Leasing aut to oferta skierowana przede wszystkim do małych I średnich firm. SCM kieruje swoją ofertę także do makroprzedsiębiorstw. W ramach umowy leasingowej przedsiębiorcy mogą wybrać samochód idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Santander Consumer Multirent oferuje możliwość wzięcia w leasing zarówno samochód osobowy jak i dostawczy. W przypadku tych drugich pojazdów ich dopuszczalna masa całkowita nie może przekraczać 3,5 tony.

Leasing operacyjny samochodów dostępny w Santander Consumer Multirent to oferta skierowana do małych i średnich firm. W ofercie są samochody osobowe i dostawcze wszytkich marek. Oprócz leasingu firma SCM oferuje usługi dodatkowe.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz