Follow Us

Jaka jest oferta firmy specjalizującej się w szkoleniach dla oświaty?

Jaka jest oferta firmy specjalizującej się w szkoleniach dla oświaty?

Zmiany w prawie oświatowym dokonywane są w Polsce wyjątkowo często. Efekt jest taki, że rady pedagogiczne i dyrektorzy przedszkoli i szkół muszą dbać o stałe poszerzanie wiedzy z tego zakresu. Firma szkoleniowa ERCK LEX powstała z inicjatywy pani Elżbiety Linowskiej. Była odpowiedzią na wiele zapytań zgłaszanych przez środowisko nauczycielskie.

Bardzo różnorodna oferta

ERCK LEX jest firmą, której oferta jest naprawdę bardzo bogata. Firma specjalizuje się między innymi w organizowaniu i prowadzeniu otwartych i zamkniętych szkoleń nie tylko z prawa oświatowego, ale także z RODO. W ofercie są także szkolenia prowadzone metodą e-learning. Dzięki temu mogą swoją wiedzę poszerzać także osoby, które pracują na obszarach wiejskich i miałyby trudności z dojazdem do Białegostoku. ERCK LEX służy także szeroko pojętym doradztwem. Na stronie internetowej firmy jest zakładka „Dokumenty”. Dyrektorzy placówek oświatowych mogą w niej znaleźć różne, niezbędne w codziennej pracy dokumenty szkolne. Są wśród nich między innymi dzienniki szkolne. Dyrektorzy szkół, których interesują wzory dokumentów szkoły zyskują do nich bardzo szybki dostęp. Od chwili, gdy złożą zamówienie do możliwości ich pobrania mija dosłownie kilka chwil. Dokumenty, które udostępnia ERCK LEX dostosowane są do różnych typów szkół. Najważniejsze jest jednak to, że są one opracowane tak, aby były zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

Jaka jest oferta firmy specjalizującej się w szkoleniach dla oświaty?

Profesjonalnie prowadzone szkolenia

Szkolenia adresowane do kadr pedagogicznych i dyrektorów placówek oświatowych każdego szczebla są podstawową częścią oferty firmy, dlatego też to im chcemy poświęcić trochę więcej miejsca. Szkolenia prowadzone są w niewielkich grupach. Szkoleniowcy, którzy je prowadzą (jednym z nich jest wspomniana już pani Elżbieta Linowska) mają wieloletnie doświadczenie i bardzo dużą wiedzę. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w szkoleniach organizowanych przez ERCK LEX na pewno będą z nich w pełni usatysfakcjonowane. Odniosą z nich mnóstwo korzyści.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz