Karty na sport i kulturę

wpis w: Informacje | 0

Karty na sport i kulturęNikogo nie trzeba przekonywać do tego, jak ważny jest czas spędzany poza firmą. Pracownicy mogą wtedy w pełni zrelaksować się po całym dniu pracy, zapominając na chwilę o wszelkich problemach. Mając świadomość znaczenia wypoczynku, pracodawca jest w stanie dodatkowo go uatrakcyjnić. Idealnym do tego narzędziem jest karta podarunkowa, która może zostać specjalnie sprofilowana, aby obsługiwała przede wszystkim usługi związane ze sportem i kulturą.

Dzięki niej pracownicy będą mogli korzystać z wielu atrakcji, finansowanych przez firmę. Karta sportowo-kulturalna obejmuje niezwykle szeroki zakres usług, spośród których wymienić można chociażby kino, teatr, siłownię, kręgle czy chociażby galerię sztuki. Ogromną zaletą tego rodzaju kart jest fakt, że niewykorzystane środki miesięcznie nie przepadają. Wszystko to sprawia, że pracownicy mogą w sposób dowolny korzystać z podarunku.

Zobacz także: http://www.edenred.pl/pl/karty-na-sport-kulture

Funkcje kart na sport i kulturę

Podobne w działaniu są karty przedpłacone, które również mogą objąć sport i kulturę. Charakteryzują się one wieloma atrakcyjnymi funkcjami, związanymi chociażby z możliwością rezerwacji biletów czy płatności za pośrednictwem Internetu. Wspomnieć należy również o tym, że tego rodzaju karta umożliwia śledzenie posiadanych środków w czasie rzeczywistym. Możemy je podejrzeć za pomocą telefonu komórkowego bądź przez Internet. Do tego wszystkiego dochodzą niezwykle atrakcyjne promocje i zniżki, które dodatkowo zwiększają wartość karty.

Dzielenie się kartą

Oczywiście istnieje możliwość jej samodzielnego załadowania, a także dzielenia się nią ze znajomymi i bliskimi. Wszystko to sprawia, że korzystać z niej może cała rodzina. Motywowanie pracowników za pomocą tego typu kart sportowo-kulturalnych niesie za sobą same zalety. Przede wszystkim nie kosztują one sporo (na pewno mniej niż regularne premie i podwyżki), natomiast posiadają ogromną wartość, która sprawia, że nasi pracownicy będą nam wdzięczni za tak atrakcyjny prezent.

Warto więc zainteresować się ofertą różnego rodzaju firm, które specjalizują się w produkcji i wystawianiu tego typu kart.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *