Follow Us

Kolczyki z diamentami – najmodniejsze wzory

Kolczyki z diamentami – najmodniejsze wzoryBiżuteria dodaje kobiecie uroku – bez względu na wiek czy rodzaj urody. Jednocześnie wszystkie panie uwielbiają dostawać biżuterię w prezencie, dlatego warto decydować się na podobny podarunek – szczególnie przy ważnych okazjach. W przypadku tych najbardziej wyjątkowych również i rodzaj biżuterii powinien być odpowiednio gustowny oraz wysokiej klasy. Kolczyki z diamentami są prezentem, który z pewnością każdej kobiecie się spodoba. Ale jakie wzory są obecnie najmodniejsze? I jak w ogromie propozycji wybrać coś, co będzie najbardziej odpowiadać danej kobiecie?

Najmodniejsze kolczyki w tym sezonie to te inspirowane naturą

wszystko przez trend na ekologię, który narasta już od jakiegoś czasu i który znajduje swoje odzwierciedlenie nawet w aranżacji wnętrz. Najlepsze są duże, wyraziste kolczyki takie jak np. tutaj, które już z daleka przyciągają wzrok i które są oryginalne. W tej chwili najmodniejsze są wersje z chwostami. Raczej ciężko o takie w wersji z dodatkowym diamentem, ale może gdzieś się je znajdzie. A jeśli nie chwosty, to na co się zdecydować, żeby było eko i modnie? Z pewnością warto kupić kolczyki długie, ponieważ potrafią one wysmuklić szyję, a nawet odwrócić uwagę od różnych mankamentów urody – jak mniej jędrna skóra na szyi.

Sprawdzą się kolczyki w kształcie kwiatów, liści, albo w inny sposób nawiązujące do natury – na przykład przypominające zwierzę. Modne są również motywy indiańskie, zatem biżuteria z diamentami przypominająca o tej kulturze będzie jak najbardziej na czasie.

Oczywiście, planując zakup tego typu, drogiego prezentu, warto najpierw zastanowić się nad preferencjami kobiety, której zamierzamy go wręczyć. Jeśli niezbyt lubi ona oryginalne motywy, najlepiej z nich zrezygnować i zakupić coś tradycyjnego, klasycznego. Jeśli chcemy kupić szczególny prezent dla dziewczynki czy nastolatki z jakiejś ważnej okazji, mamy nieco więcej możliwości wyboru i wszelkie gwiazdki, rybki czy serduszka będą jak najbardziej na miejscu. Im starsza kobieta, tym mniejsze jednak możliwości wyboru, ponieważ większość pań nie będzie się czuła dobrze zakładając kolczyki w kształcie słońca po 70. Na szczęście w tej chwili wybór jest tak duży, że dla każdej kobiety można wybrać coś najbardziej odpowiedniego.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz