Follow Us

Leasing aut, czyli jak kupić firmowy samochód

Leasing aut, czyli jak kupić firmowy samochód

Kredyt bankowy nie jest już dzisiaj jedynym sposobem na to, aby sfinansować zakup firmowego samochodu. Kredytom wyrosła potężna konkurencja w postaci leasingu. Warto więc poznać go bliżej.

Kto może skorzystać z oferty?

Firm specjalizujących się w leasingu samochodów działa obecnie na polskim rynku naprawdę wiele. Kompleksowe usługi na bardzo wysokim poziomie oferuje między innymi Santander Consumer Multirent. Przygotowana przez tę firmę oferta adresowana jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. Z bogatej oferty na pewno jednak coś idealnego dla sienie wybiorą także klienci korporacyjni. W ofercie SCM jest tylko leasing operacyjny. Kwestie podatkowe związane z tym rodzajem leasingu dla przedsiębiorców są naprawdę bardzo korzystne. Mogą wliczyć w koszt uzyskania przychodu wszystkie raty leasingowe.

Rodzaje samochodów, które mogą być przedmiotem leasingu

SCM to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych grup klientów. Oferuje więc leasing samochodów nowych i używanych. Dla wielu przedsiębiorców liczy się również to, że możliwy jest leasing na samochód osobowy i dostawczy. Oferta SCM jest naprawdę bardzo szeroka. Dla klientów została przygotowany również pakiet usług dodatkowych. Składa się na niego ubezpieczenie komunikacyjne, karta paliwowa oraz e-Platforma. Oczywiście, skorzystanie z tych dodatkowych produktów jest dobrowolne, o tym czy się na nie zdecydować, decyduje wyłącznie leasingobiorca. Formalności związane z zawarciem umowy leasingowej zostały bardzo uproszczone i ograniczone do minimum. Ich dopełnienie nie zajmuje więc wiele czasu. Przedsiębiorcy nie muszą gromadzić ogromnej ilości dokumentów, a umowa może zostać zawarta w czasie wideokonferencji.

Leasing samochodów to jeden ze sposobów na sfinansowanie firmowej floty pojazdów. Z oferty przygotowanej przez Santander Consumer Multirent mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy. Oferta została przygotowana tak, że mogą z niej skorzystać także ci przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają działalność.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz