Follow Us

Pakiet biurowy Office 365 ProPlus

Pakiet biurowy Office 365 ProPlusZapewne każdy wie, czym jest pakiet biurowy Microsoft Office, obecnie bardziej znany jako Office 365. Warto wiedzieć, że pakiet ten występuje w różnych wersjach. Jedną z wersji jest na przykład Office 365 ProPlus, w którym występuje wiele ciekawych produktów stworzonych przez firmę Microsoft oraz usług dodatkowych, z których wielu ludzi korzysta na co dzień.

Ten pakiet biurowy firma Microsoft sprzedaje w postaci subskrypcyjnej. Warto też wiedzieć, że producent gwarantuje dostęp do wszelkich aktualizacji oprogramowania, jakie tylko pojawią się w wyniku działań producenta, mających za zadanie ulepszenie oprogramowania i lepszy jego odbiór przez użytkownika. Daje to użytkownikowi pewien komfort, ponieważ po pierwsze nie musi się on martwić, że zapomni o aktualizacji, po drugie nie musi się martwić, że jego oprogramowanie nie będzie działać prawidłowo ze względu na brak aktualizacji, a po trzecie nie musi się martwić o wydawanie dodatkowych pieniędzy na aktualizacje oprogramowania, ponieważ w tym przypadku są one dostępne bezpłatnie.

Maksymalna ilość urządzeń

Pakiet Office 365 ProPlus każdy użytkownik może zainstalować na maksymalnie pięciu urządzeniach. Liczba ta dotyczy zarówno komputerów, jak i wszelkich urządzeń mobilnych, takich jak tablety, telefony czy laptopy. Oczywiście nie oznacza to, że oprogramowanie można przypisać do pięciu użytkowników. Office 365 ProPlus jest przypisywany do jednego użytkownika, który może go zainstalować maksymalnie na pięciu urządzeniach, na których chce z takiego oprogramowania korzystać. Warto znać programy, jakie znajdują się w Office 365 ProPlus. Są to między innymi: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher czy Acces.

Zalety pakietu

Oczywiście pakiet ten zawiera znacznie więcej dodatkowych programów, aplikacji i usług, z których można się cieszyć w pełni, wykupując odpowiedni plan subskrypcyjny. Ten profesjonalny pakiet posiada wiele zalet. Udostępnia on programy, dzięki którym można tworzyć codzienne notatki, z możliwością profesjonalnej edycji, przy wykorzystaniu standardowej klawiatury, pióra lub funkcji dotykowych w przypadku urządzeń z dotykowymi ekranami, np. tablet. Ponadto w niektórych programach dostępnych w ramach pakietu Office 365 istnieje możliwość szybkiej konwersji danych tak, by przedstawić je w formie wykresów lub tabel, co oznacza, że w ciągu kilku sekund można przenieść dane z notatki do wykresu lub tabeli, nie tworząc wszystkiego od nowa.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz