Follow Us

Rekrutacja pracowników z Talentuno

Rekrutacja pracowników z Talentuno

Portal HR Talentuno to nowa propozycja skierowana z jednej strony do firm, które szukają pracowników, z drugiej zaś opcja, która będzie również odpowiednia dla tych osób, które starają się szukać rozwiązań, dzięki którym będzie im łatwiej znaleźć pracę.

Rekrutacja – to wcale nie takie proste

Rekrutacja to obecnie proces, który w wielu firmach zajmuje dużo czasu, a jednocześnie skoro taka sytuacja ma miejsce to dochodzi do tego, że obecnie rekrutacja bardzo często również się przeciąga. Skoro taka sytuacja będzie miała miejsce warto zwrócić uwagę na te rozwiązania, dzięki którym będzie można ją efektywnie prowadzić dbając o to, by docierać do rożnych osób zainteresowanych ofertą. Swoją rolę w tym serwisie ma osoba określana jako matchmaker, który w zamian za płaconą prowizję będzie szukał dla konkretnych ogłoszeń odpowiedniego kandydata. Taka osoba gromadzi wokoło siebie osób szukających pracy i stara się dla nich znaleźć odpowiednią ofertę. Takie działania będą z korzyścią i dla osoby, która szuka pracy i dla pracodawcy, który szuka dla siebie dobrego specjalisty.

Rekrutacja pracowników z Talentuno

Atrakcyjne rozwiązania dla firm

Rola jaką będzie miał matchmaker, a więc znalezienie pracownika po kątem konkretnego ogłoszenia to przede wszystkim bardzo istotna kwestia wpływająca na to jak długo będzie trwał proces rekrutacji. Firma umieszczając swoje ogłoszenie może liczyć na to, że matchmaker będzie starał się dopasować dobrego kandydata i odzew na ogłoszenie będzie nie tylko większy, ale również będą to kandydaci lepiej dopasowani do oczekiwań firmy. To oczywiście istotna kwestia, ponieważ od tego czy taka osoba będzie zatrudniona zależna jest prowizja jaka matchmaker otrzyma. Dla niego więc znalezienie dobrego kandydata powinno być rzeczywiście taką istotną kwestią. W szerszej perspektywie można więc stwierdzić, że funkcjonowanie takiego serwisu będzie na wyższym poziomie i będzie można faktycznie oczekiwać, że znalezienie pracowników w wielu przypadkach stanie się rzeczywiście łatwiejsze, dlatego można się spodziewać, że Talentuno będzie sie rozwijał.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz