Follow Us

Talony i bony

Talony i bony

Na zakupach grupowych znaleźć można okazje w przypadku których za towary zapłacimy nawet o 90 procent mniej, niż wynosi ich normalna detaliczna cena. Jednak, aby z takiego kuponu skorzystać, konieczne jest zgromadzenie przez serwis odpowiedniej liczby kupujących. Liczby, która odpowiadać będzie samemu sprzedawcy.

Chodzi o to, że warunki takiej sprzedaży muszą być korzystne także dla samego sprzedającego. Klient którego interesują takie grupowe zakupy może więc po prostu spokojnie poczekać na to czy dana transakcja dojdzie do skutku.

Odpowiednia liczba kupujących

Jeśli tak się stanie to zostanie on o tym oczywiście odpowiednio powiadomiony, po czym otrzyma kupon z którego może skorzystać. Konieczność zebrania się odpowiedniej liczby kupujących to także dla kupującego szansa. Coraz więcej serwisów oferujących zakupy grupowe przez Internet wprowadza tak zwane rekomendacje. Działa to na wzór programów partnerskich. Tak więc przy okazji takiej oferty możemy polecić zakupy grupowe swoim znajomym czy też rodzinie. Jeśli skorzystają oni z polecenia to oczywiście możliwe jest nie tylko szybsze zebranie chętnych do zakupu, ale osoba polecająca może także liczyć na inne korzyści. Jakie będą to korzyści, uzależnione jest już od samego serwisu zakupów grupowych.

Gratyfikacja finansowa

Polecający może uzyskać jednorazową gratyfikacje finansową, a może też otrzymywać pewien procent od zysków zawsze wtedy gdy polecone osoby dokonują zakupy grupowe. Dzięki temu mechanizmowi zakupy w sieci stają się jeszcze tańsze. Co z tego ma sam serwis zakupów grupowych oprócz tego że pozyskuje nowych klientów? Serwis taki w ten sposób zachęca klientów do tego, aby korzystali tylko i wyłącznie z jego usług. Jest to dosyć ważne ponieważ coraz więcej osób poszukujących okazji nie korzysta bezpośrednio z samych serwisów zakupów grupowych, ale najpierw korzystają oni ze specjalnych serwisów zbiorczych, w których znaleźć można oferty z wielu różnych serwisów zakupów grupowych i dopiero wtedy, osoby takie decydują się na to, aby ewentualnie skorzystać z określonego serwisu internetowego, w którym oferowane są zakupy grupowe.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz