Follow Us

Usługi car rental

Usługi car rental

Wypożyczenie samochodu w Usa to radość. Rok temu przemierzaliśmy przez 3 tygodnie bardzo intensywnie Usa wypożyczając samochód kilka razy. Najlepsze oferty znaleźliśmy w National Car Rental (www.nationalcar.com) i Dollar Car Rental (www.dollar.com).

Odrobiłem prace domowa przeglądając przedtem w globalnej sieci wszystkie istotne wypożyczalnie). Pozostałe firmy oferujące wypożyczenie samochodów były droższe lub nie pozwalały na podróż do stanów, które planowaliśmy odwiedzić. Kilka mniejszych, lokalnych wypożyczalni sprawiało również wrażenie mało wiarygodnych.

Wypożyczenie samochodu

Sumując wszystkie plusy i minusy najlepiej według nas prezentowała się firma National Car Rental, która minimalnie wygrała z Dollar Car Rental. Firma National zaproponowała nam oprócz tego darmowe wypożyczenie nadajnika GPS (cena bez zniżki to $15/dzień). Zanim zdecydujesz się na wybór wypożyczalni proponuje zwrócić uwagę na kilka bardzo poważnych rzeczy: Cena wypożyczenia samochodu, to tylko cześć cen, drugie tyle w praktyce pochłaniają ubezpieczenia i podatki. Pożyczając samochodu na lotnisku, natkniecie się na dodatkowe koszty, niemniej jednak w wielu przypadkach nie opłaca się szukać wypożyczalni oprócz.

Czas to pieniądz

To strata czasu a można zaoszczędzić niedużo, w bardzo wielu sytuacjach 1-3 dolary dziennie. Cena wypożyczenia samochodu jest w bardzo wielu sytuacjach jasno określona, niemniej jednak cena ubezpieczenia wyliczana jest już dla danej oferty (dla konkretnej klasy samochodu), nieraz nie jest to do końca jasne. Niektóre wypożyczalnie na portalach internetowych pokazują dokładnie wszystkie koszty z tym powiązane, inne wyłącznie zakres cenowy. Najlepiej, gdy nie jesteśmy pewni ceny oferowanej za ubezpieczenie zadzwonić wprost na infolinie do danej wypożyczalni. W National Car Rental nie miałem problemów z określeniem stawki ubezpieczenia. Wszystko jest dokładne przedstawione. Dokonujesz płatności tyle ile widzisz na stronie www, bez niespodzianek przy odbiorze samochodu.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz