Follow Us

Zrób sobie dobrze – idź na zakupy

Zrób sobie dobrze – idź na zakupy

Niższa, a czasem o wiele niższa cena za wszelkie produkty czy też usługi, które oferowane są przez serwisy zakupów grupowych nie oznacza bynajmniej, że za niższą cenę, uzyskamy gorszą jakość usług. Było by to wręcz nie do pomyślenia dla sprzedających.

Klienci korzystający z rabatów otrzymują dokładnie takie same produkty jak ci, którzy z rabatów nie korzystają. Tak samo jakość obsługi jest zdecydowanie taka sama, zwłaszcza w przypadku gdy przedmiotem zniżki są tylko i wyłącznie usługi.

Zakupy grupowe

Niektórym klientom wydaje się to wręcz nie do pomyślenia, ale chodzi tutaj raczej o osoby, które nie wiedzą na czym dokładnie zakupy grupowe przez Internet i postrzegają je tylko jako możliwość znalezienia okazji. Dla firm, zakupy grupowe to jednak zdecydowanie coś więcej, to możliwość zareklamowania się, po względnie niskiej cenie, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę skuteczność tej reklamy oraz z drugiej strony możliwość pozyskania klientów, którzy dzięki promocji kupią także być może i to, co do tej pory nie sprzedawało się wcale najlepiej. Większość firm, które oferują zniżki na swoje produkty w przypadku zakupów grupowych liczy jednak na coś zupełnie innego, a mianowicie na to, że klienci, którzy z ich usług już skorzystali, chętnie będą korzystać także w przyszłości.

Traktowanie klientów

Oczywiście zdarzały się przypadku nieco gorszego traktowania tych klientów, którzy posiadali takie kupony rabatowe, ale były to oczywiście tylko i wyłącznie przypadki sporadyczne. Jak wiadomo grupowe zakupy maja także i tą zaletę, że klienci mogą dzielić się w sieci opiniami na temat danych firm, zwłaszcza tych, które oferują swoje usługi w taki sposób. Tak więc jeśli firma nie będzie świadczyć usług na odpowiednio wysokim poziomie, lub też pojawią się próby utrudniania realizacji kuponów rabatowych to należy spodziewać się, że w sieci szybko pojawią się na ten temat odpowiednie opinie, oczywiście negatywne, a na to żadna firma, większa czy mniejsza nie może sobie pozwolić. Jak zatem widać klienci, którzy korzystają z możliwości jakie dają zakupy grupowe są tak samo dobrze traktowani, jak wszyscy inni klienci danych firm.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz